Четвер, 23.05.2024, 05:43
| RSS
Головна | Тури
       
Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Міні-чат
Друзі сайту

 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
ПРОПОНУЄМО НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК:  
 
натисніть для перегляду в повному розмірі...1. Ознайомлення із сучасним комплексом для відпочинку ”Сучасний комплекс для відпочинку”.Прогулянка на яхтi, верхова їзда на конях. Вiдвiдування ”Сибiрськоi банi”, купання в р. Десна. Бiльярдний турнip. (квітень-жовтень)

  
натисніть для перегляду в повному розмірі...2. Відвідування бази відпочинку на Десні. Катання на човнах по р.Десна, поїздки на велосипедах лiсовими та польовими стежками. (травень-жовтень) 
 

  
натисніть для перегляду в повному розмірі...3."Водний тур". Річкові дива,
підводне царство. сплав на плотах: Баромики - Чернігів. травень-жовтень). 
 
 
 

натисніть для перегляду в повному розмірі...4. Ознайомчо-оздоровчий тур до кемпiнгу на «Голубих Озерах». Участь в екстремальних видах туризму: «тарзанування»на канатах та по деревах, велосипедна мандрiвка лiсом, вихід гумовими човнами в озера, стрибки з дерев на так званних «вусах», скелелазiння, iгри з елементами альпiнiзму.(травень-вересень) 

 
натисніть для перегляду в повному розмірі...5. Подорож до "Сiльськоi садиби біля соснового лісу". Огляд місця хрещення древніх чернігівців, відпочинок в лісі, "тихе полювання",
баня.

 
натисніть для перегляду в повному розмірі...6. Екстримальна мандрiвка лicом та рiчкою Десна на бойовому плаваючому бронетранспортерi в умовах бездорiжжя та на плаву в Чернiгiвському районi. (травень-жовтень)

 

натисніть для перегляду в повному розмірі...7. Виїзд на Мезинську стоянку прадавнiх людей та до музею - заповiдника в Коропському районi (15-30 тисяч рокiв до нашоi ери). Вiдвiдування храму в мiсцевому монастирi (с. Рихли Коропського району), прогулянка вiковiчною ялиновою алеєю до озера та давнiх печер. Відпочинок у затишнiй сiльскiй садибi на святій землі, українськi вечорницi, ласування нацiональними українськими стравами, домашнiм молочком з медом та коржиками. (протягом року)

натисніть для перегляду в повному розмірі...8. Слав на плотах зi Свердлiвки до пристанi Вишеньки (Коропський район). Ознайомлення з палацом графа, генерал - фельдмаршала Румянцева - Задунайського, базою вiдпочинку на Деснi,в селi Вишеньки Коропського району. Дегустацiя «живої води». (травень-вересень)

натисніть для перегляду в повному розмірі...9. Зустрiч на озерi Ледань з народним цiлителем. Збiр лiкарських трав, приготування цiлющих напоїв, вiдварiв, настоїв з них та лiсових квiтiв, ягiд. Вiдвiдування «сибiрськоi» лазнi на березi рiчки Десна з використанням цiлющих трав, березових, дубових, вербових вiникiв та мануальним масажем. (травень-жовтень)

натисніть для перегляду в повному розмірі...10. Ярмаркування в Коропi на Миколин день. Виставка народних промислiв i ремесел, розваги, участь в театралiзованих дiйствах, троїстi музики, " Полудень на травi”(липень)
 
 
натисніть для перегляду в повному розмірі...11. Мандрівка до осередку зеленого туризму у древньому Седнєвi- Дворянського гнізда(Макошино)на пленерi i рiчцi Снов(травень-жовтень) (с.Клочкiв).
 

натисніть для перегляду в повному розмірі...12. Похiд мiсцями партизанськоi Слави, біля багаття, гармонії землянцi. Осередок зеленого туризму в Щорському районi.(квітень-жовтень)
 

натисніть для перегляду в повному розмірі...13. Подорож на байдарках рiчкою Снов (вiд Пiщанки Щорського району до древнього Седнєва, Чернiгiвський район).(травень-вересень)

 
 
натисніть для перегляду в повному розмірі...14. "Ранчо на узліссі". Вiдвiдування сауни, катання на конях верхи і в фаетоні та санях, полювання на зайцiв і диких вепрiв - з породистими собаками. Дегустацiя давнiх страв і напоїв украiнськоi нацiональноi кухнi. (протягом року) 

 
натисніть для перегляду в повному розмірі...15. Зустрiч бiля камiну в сільському мiнi - готелiз українською народною сiльською кухнею, вiдвiдуванням справжньої фiнської сауни з бассейном, с.Смолин Чернiгiвського району.(протягом року)
 

натисніть для перегляду в повному розмірі...16. Подорож на байдарках рiкою Десна за маршрутом Кладькiвка – Авдiiвка, (травень-жовтень)

 

натисніть для перегляду в повному розмірі...17. Елiтний, активний та екстримальний вiдпочинок на базi мiнi-готелю в Корюківському районі:перегони на конях, квадроциклах, вiдвiдування сауни, басейну. Рибальство.(протягом року)
 


натисніть для перегляду в повному розмірі...18. Дводенний туристичний похiд до регiонального ландшафтного парку «Мiжрiчинський». Пiшохiдна прогулянка до заповiдника, кiно- i фотозйомка фауни i флори - хижих тварин, птахв, лiсових квiтiв, рiдкiсних видiв дерев та кущiв. Фотополювання на Бобровому озерi та в лiсових нетрях. Сплав човнами рiкою Днiпро.(травень-жовтень)

натисніть для перегляду в повному розмірі...19. Полiт на повiтряній кулi над регiональним ландшафтним парком «Мiжрiчинський», басейн межирiччя Десни i Днiпра.(травень-жовтень) 
 

натисніть для перегляду в повному розмірі... 20. Туристичну подорож на плотах р.Десна за iсторичними маршрутами Древньої Русi: Мурав,ї – Камiнь – Пушкарi - княжий некрополь Новгород-Сiверського(травень-жовтень)
 

натисніть для перегляду в повному розмірі...21. Дивовижну мандрiвку до Тростянецького дрендопарку з вiдвiдинами оселi зеленого туризму в мисливському стилі  (Iчнянський район).(протягом року)

 

натисніть для перегляду в повному розмірі...22.Мiжнародний фестиваль iсторичного фехтування «Коровель», участь в археологiчних розкопках, екстримальних змаганнях, єдиноборствi та iграх давньослов’янського спрямування. Ночiвля в наметах в давньому городищi(травень-жовтень)

 


 

 
натисніть для перегляду в повному розмірі...24. Катання на конях, фаєтонах, вiдвiдування лазнi (протягом року) 
 
 
 
admin © 2009-2010

Туристичний форум Чернігівщини