Четвер, 22.03.2018, 01:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чернігівщина-туристична | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 135
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Звіти про відвідані освітні семінари

Тренінг "Підготовка та реалізація молоддю проектів, спрямованих на сприяння євроінтеграційним процесам в Україні"
29 – 31 травня 2009 року у готелі «Берег» в м. Судак, АРК був проведений тренінг “Підготовка та реалізація молоддю проектів, спрямованих на сприяння євроінтеграційним процесам в Україні».

Тренінг було проведено в рамках проекту «Євроклуби України: від мікрогрантів – до масштабних програм з європейської освіти»
за фінансової підтримки Фонду демократичних грантів Посольства США в Україні.
Тренінг було присвячено первинній підготовці представників євроклубів та профільних НУО України до втілення своїх ідей у вигляді дієвих проектів, зокрема, спрямованих на активізацію участі молоді у євроінтеграційних процесах України.
Учасники тренінгу були відібрані шляхом відкритого конкурсу. На участь у тренінгу надійшло понад 200 заявок зі всіх регіонів України, з яких керівництво проекту мало відібрати до 30-и учасників.

29 травня, перший день тренінгу, проходив в форматі колективної роботи та був присвячений розгляду системних питань євроінтеграції України, ролі НУО в цьому процесі та базовим поняттям проектної роботи

Після завершення роботи в режимі офіційного обговорення дискутування проблем формування дієвих проектів та пошуку ресурсів для їх втілення було продовжено в неформальній обстановці

30 травня, другий день тренінгу, проходив у форматі секційної роботи. За пріоритетами статутної діяльності всіх учасників було поділено на дві секції. Головним завданням кожної секції було самостійно, звісно не без підказок тренерів, підготувати власні реальні концепції проектів, які є актуальними для організацій, а також сприяють євроінтеграційним процесам, що відбуваються на території України.
У якості тренерів виступали фахівці з досвідом підготовки та реалізації проектів, зокрема: Сергій Щербак, кандидат біологічних наук, Експерт з екологічних питань Програми Розвитку ООН,
та Володимир Брущенко, Голова Правління Євроклубу «Право і Захист», автор, менеджер, директор понад 25 проектів як національного, так і міжнародного рівнів
Роботу у секціях було побудовано за схемою: «Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект – Формулювання мети та цілей проекту – Пошук оптимальної методології – Розробка переліку основних проектних заходів – прогнозування ефективності проекту»

Зважаючи на обмеженість часу, який було відведено для такого значного обсягу робіт, кожна секція була поділена на декілька невеличких груп, працюючих одночасно.
Це надало змогу кожному слухачу тренінгу висловити свою думку та взяти участь і розробці проектної концепції.
31 травня, третій день тренінгу, проходив в форматі колективної роботи та був присвячений презентації концепцій проектів, які розробила кожна група, працюючи в межах секції
Підготовлені та презентовані концепції були лише прикладами, на яких учасники тренінгу мали змогу навчатися та опановувати навички, які їм знадобляться для наступної роботи. Тренери коментували проекти з точки зору змістовного наповнення, реальності та раціональності їх втілення.

Підсумки роботи та закриття тренінгу провів, менеджер Проекту Беніамін Бабаджанян, який узагальнив результати заходу та розповів, яким чином учасники тренінгу, керівництво Проекту та експерти працюватимуть далі в межах проекту «Євроклуби України: від мікрогрантів – до масштабних програм з європейської освіти». Тепер ми чекаємо від слухачів тренінгів на власні проекти, які сприятимуть євроінтеграційним процесам, що відбуваються на території України.
Презентація, дискутування та оцінка проектів, підготовлених представниками євроклубів та профільних, відбудеться під час другого проектного тренінгу, який заплановано провести наприкінці серпня 2009 року.

Категорія: Звіти про відвідані освітні семінари | Додав: admin (16.11.2009)
Переглядів: 686 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018